Vaiduokliukas Baisuokliukas

Vaiduokliukas Baisuokliukas21 Apr 12:00 - 13:00 - Vilnius
UŽUPIO MENO INKUBATORIUS

Route

Kitokios formos spektaklis visai šeimai - viskas iš popieriaus! Paslaptingas juodojo teatro pasaulis. Nuotaikingas ir visai nebaisus spektaklis apie daug ką gąsdinančius vaiduoklius. Jeigu Jums rūpi išsiaiškinti, kas patamsyje girgždina duris arba švilpauja kamine, šis spektaklis skirtas Jums, smalsieji.

Paslaptingojo spektaklio metu kartu su „Užupio lėlių“ aktoriais nukeliaus į gražų fantazijų pasaulį ir susipažins su vienais paslaptingiausių visų pasakų herojų – vaiduokliais bei jų ypatingu šiuolaikiniu gyvenimu.

O smagiausia tai, kas susipažinę su vaiduoklių gyvenimu ir pasipuošę jų apdarais bei išmokę keistus garsus iki ašarų ar juoko vakarėliuose galėsite stebinti draugus, ypač tuos, kurie spektaklio „Vaiduokliukas“ dar nematė.Tamsoje šviečiančios lėlės nuves jus į paslaptingą teatro pasaulį.


Past Events

JCI Užupis RUN

11 Apr 18:30 - 21:00 11 Apr 18:30 - 21:00 - Vilnius Vilnius
UŽUPIO MENO INKUBATORIUS UŽUPIO MENO INKUBATORIUS
Balandžio 11 dieną, trečiadienį : CR Run & JCI Užupis. CR kartu su JCI Užupis skyriumi kviečia pažintniam bėgimui po veržlią, laisvą ir kūrybos kupiną Užupio Respubliką...   More info

Sorour Fattahi instaliacijų paroda „Ne(pri)tapimas“/„Displaced“

15 Apr 14:00 - 29 Apr 14:00 15 Apr 14:00 - 29 Apr 14:00 - Vilnius Vilnius
UŽUPIO MENO INKUBATORIUS UŽUPIO MENO INKUBATORIUS
Sorour Fattahi gimė Teherane (Iranas). Baigusi tapybos ir grafinio dizaino studijas gimtajame mieste, persikėlė gyventi į Brisbeną (Australija) ir ten tęsė Vizualinių menų...   More info


© 2019 Siguez