10 trimito veidų

10 trimito veidų15 Jul 18:00 - 19:20 - Vilnius
Šv. Kotrynos bažnyčia

Route

Dangiškas skambesys ir Lotynų Amerikos ritmai

Atlikėjai:
Išskirtinis Deutsche Grammophone artistas – FRANCISCO PACHO FLORES (trimitas, Venesuela)
IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas)

„Kiekvienas Pacho Floreso išėjimas į sceną tampa tikra sensacija. Trimitas - jo balsas, atkleidžiantis atlikėjo esybę“, sako muzikos kritikai.
Kad tai – ne tušti žodžiai patvirtina atlikėjo koncertinių maršrutų stotelės (Carnegie Hall Niujorke, Salle Pleyel Paryžiuje, Tokijo operos koncertų salė) bei įspūdingas scenos partnerių sąrašas. Jame puikuojasi Claudio Abbado, Seras Simonas Rattle‘as, Gustavo Dudamelis ir daugelis kitų.Pasirodymui Vilniuje P. Floresas atsiveš net 10 (!) trimitų, siekdamas kiekvienam kūriniui suteikti savitą skambesį, skirtingą spalvą: „šis instrumentas labai lankstus. Gali skambėti kaip balsas, smuikas, obojus...Vis tik svarbiausia ir grojant, ir klausantis svajoti“, sako atlikėjas.
Šiai minčiai pritaria kartu į sceną žengsianti pianistė Ieva Dūdaitė bei priduria, jog Jūsų laukia spalvingas, Lotynų Amerikos ritmais alsuojantis vakaras.

Programoje T. Charlier, P. Sarasate, A. S. Pedro, P. de Rivera ir kt.


Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno choras koncertuos Vilniuje!

02 Oct 19:00 - 22:00 02 Oct 19:00 - 22:00 - Vilnius Vilnius
Šv. Kotrynos bažnyčia Šv. Kotrynos bažnyčia
Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras vėl koncertuos Vilniuje! Atsiliepiant į daugybės dvasinio meno gerbėjų pageidavimus, kurių lavina po...   More info


© 2018 Siguez