Savęs pažadinimas svajonių gyvenimui - vasaros stovykla moterims

Savęs pažadinimas svajonių gyvenimui - vasaros stovykla moterims06 Aug 11:00 - 12 Aug 14:00 - Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija

Route

Mielos moterys, kviečiame Jus š.m. rugpjūčio 6 - 12 d. į dvasinio augimo ir asmeninio tobulėjimo stovyklą „SAVĘS PAŽADINIMAS SVAJONIŲ GYVENIMUI“.

Kviečiame Jus leisti laiką sakralioje vietovėje – PAŽAISLIO VIENUOLYNE. Ši vieta vien pati savimi priartina mus prie gilesnio savęs pajautimo ir prie nuoširdžiausių troškimų išsipildymo!

SVAJOTI – tarsi taip įprasta ir natūralu, būdinga kiekvienam žmogui. Bet kiek tam laiko skiriate? O kiek laiko pašvenčiate nuogąstavimui, nerimavimui ir mintims apie tai, kas gali nepavykti, kaip visa tai nerealu ir neįmanoma?

O galiausiai, ar svajodamos mėgaujatės procesu, ar tik siekiate tikslo – įgyvendinti troškimą?Šioje kūrybinėje savęs pažinimo stovykloje moterims Jūs - kūrybinių veiklų, emocijų paleidimo technikos bei dailės terapijos metodų pagalba - atkursite ryšį su savo tikruoju, vidiniu „Aš“, išsilaisvinsite iš baimių, nemeilės sau, susigrąžinsite galią kurti savo svajonių gyvenimą.

Stovykla vyks PAŽAISLIO VIENUOLYNE – be galo gražioje, vaizdais bei gera energetika turtingoje vietovėje. Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis, vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės Rytų Europoje, įsikūręs visai šalia Kauno marių, ant Pažaislio kalvos.

Trumpai apie stovyklos PROGRAMĄ:

• Stovykloje vyks DAILĖS TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI. Užsiėmimų tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų saugiai atsiverti ir vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti nuo susikaupusių įtampų ir taip išmokti daugiau (pasi)tikėti savimi, savo išskirtinumu. Tokioje erdvėje įmanomi pokyčiai ir asmeninis augimas.

• DAILĖS TERAPIJOS PROCESE gilėja savęs pažinimas, savęs priėmimas, harmonizuojamas tobulėjimas, asmeninis augimas... Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai - spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. Grupinės refleksijos metu vykstantys patirties apmąstymai, įžvalgos bei kitų grupės narių atliepimai į spontaniškai sukurtus kūrinius - padeda tobulėti, įžvelgti svarbius dalykus bei inicijuoja teigiamus pokyčius.

• Kiekvieną dieną susitiksime su savimi, pasitelkusios EMOCIJŲ PALEIDIMO TECHNIKĄ (kitaip dar žinoma, kaip Sedonos metodas) peržvelgsime savo mintis, įsitikinimus, įtampas ir metodiškai, nuosekliai jas vieną po kitos atpalaiduosime, išlaisvinsime, paleisime. Pakeitus seną įsitikinimų rinkinį nauju - naujas gyvenimas yra tiesiog neišvengiamas ;)

Emocijų paleidimo technika yra labai efektyvus ir paprastas metodas, kurį aštuntame dešimtmetyje sukūrė Lesteris Levensonas. Ši technika leidžia žmogui sugrįžti į save ir atpalaiduoti tai, kas užgniaužta, išlaisvinti tai, kas suspausta, išplėsti savo suvokimo, galimybių ribas, pasijausti gerai DABAR, o ne po ilgų metų sunkaus ir varginančio darbo su savimi. Įvaldžius šį metodą kasdieniai stebuklai pasidaro norma, o gyvenimo tikslams ir pasiekimams dingsta ribos. Nuostabu yra tai, kad atpalaidavus, išlaisvinus vieną įtampą, tai - stipriau ar silpniau - paveikia visas gyvenimo sritis: santykius, sveikatą, finansus, karjerą. Tai, ką išmoksite stovyklos metu, toliau laisvai galėsite praktikuoti savarankiškai. Emocijų paleidimo technikai nereikalingos jokios priemonės, nereikalingas nei specialus pasiruošimas, nei vieta, nei laikas. Visiškai nesvarbu, koks jūsų amžius, gyvenimo patirtis ar žinios. Kiekvienas žmogus gali jos išmokti ir, atpalaiduodamas savo įtampas vieną po kitos, susikurti gyvenimą ne iš baimės prarasti arba gauti to, ko nenori, o iš meilės, nesumeluotos ramybės ir gilaus atsipalaidavimo.

• Stovyklos metu vyks meditatyvūs, vizualizaciniai praktiniai užsiėmimai, kvapų ir dailės sintezė, SALDŽIOS SVAJOS IR METODAI, padedantys realizuoti svajones, subtilios ETERINIŲ ALIEJŲ VIBRACIJOS, magiški, moteriški ritualai, labai gardus vegetarinis maistas tris kartus per dieną ir visa kita, ką galima tik patirti, o ne perskaityti ar išgirsti.

• Pageidaujant, stovyklos metu taip pat bus laikas, skirtas tylai ir asmeninei maldai ar bendrai maldai su vienuolėmis Kazimierietėmis.

• DALYVIŲ SKAIČIUS STOVYKLOJE - RIBOTAS: galime priimti tik 12 moterų!!! Galėsime priimti tik tas moteris, kurios pirmosiosios užsiregistruos pervesdamos avansinį registracijos mokestį.

REGISTRACIJA vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com (www.pazinimassaviraiska.lt) Tel. pasiteirauti: 868444109

• Stovyklos kaina: 420 Eur

Į stovyklos kainą yra įskaičiuota: apgyvendinimas vienuolyne (patogūs dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai, šalia jų yra du dušai ir trys wc), pusryčiai/pietūs/vakarienė (sotus, skanus, šviežias vegetariškas maitinimas tris kartus per dieną), visa stovyklos programa bei visos priemonės ir medžiagos, reikalingos stovyklos metu. Pastaba (vienuolių pageidavimu): su savimi reikia turėti savus užvalkalus patalynei).

• Registruojantis į stovyklą reikalingas 120 Eur registracijos mokestis (mokėjimo paskirtyje rašykite: stovykla Pažaislio vienuolyne). Likusią sumą bus galima sumokėti atvykus.
Mūsų rekvizitai:
VŠĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos
a.s.: LT957044060007887398,
Įmonės kodas: 303011485

• STOVYKLOS VADOVĖS:
Dainora Skrabulienė, edukologė (magistro laipsnis), dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė, dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimų vadovė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Maskvos pozityviųjų technologijų ir konsultavimo institute įgijusi kvalifikaciją „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio - pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ . Taip pat - šios kvalifikacijos kėlimo programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 14 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat - viena iš VšĮ "Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos" įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora - sertifikuota "Eneagramos" (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką - metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora - taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo.
Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.


Past Events

Praktiniai mokymai "Sąmoningo svajojimo savaitgalis"

13 Apr 18:00 - 15 Apr 18:00 13 Apr 18:00 - 15 Apr 18:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Visi mes turime svajonių didesnių arba mažesnių. O gal tiesiog svajojame apie geresnį, turtingesnį, finansiškai stabilesnį gyvenimą, praturtintą harmoningais santykiais ir...   More info

V. Arvasevičius "Auginame be bausmių" - su provokacijomis gyvai

21 Apr 10:00 - 17:00 21 Apr 10:00 - 17:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
VAIKUS AUGINAME BE BAUSMIŲ SU PROVOKACIJOMIS GYVAI tai teorinis ir praktinis seminaras su daugeliui gerai pažįstamu lektoriumi ir santykių bei saviugdos mokovu Vaidu Arvasevičiumi...   More info

Dailės terapija santykių ir asmeninių (ne)sėkmių tyrinėjimui

24 Apr 17:00 - 27 Apr 21:00 24 Apr 17:00 - 27 Apr 21:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Kviečiame Jus net į du vakarinius DAILĖS TERAPIJOS seminarus su gerai Lietuvoje pažįstama prof. Liudmila Lebedava iš Maskvos. I seminaras vyks balandžio 24 d., antradienį (17.00...   More info

Dailės terapijos metodų taikymo galimybės dirbant su vaikais

28 Apr 10:00 - 18:00 28 Apr 10:00 - 18:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Dailės terapijos metodų taikymo galimybės dirbant su vaikais tai praktinis mokomasis patyriminis seminaras, kurio metu bus taikomi dailės terapijos metodai, pristatomos įvairios...   More info

Smėlio terapija ir psichokorekcija naudojant pasakas smėlyje

25 May 17:00 - 26 May 18:00 25 May 17:00 - 26 May 18:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Kviečiame Jus į Meno terapijos seminarą SMĖLIO TERAPIJA ir šeimos problemų psichokorekcija naudojant pasakas smėlyje . Seminaras vyks gegužės 25 26 d. Seminaras Smėlio terapija...   More info

Metaforinės priemonės – galimybės ir profesionalūs taikymo būdai

02 Jun 10:00 - 03 Jun 18:00 02 Jun 10:00 - 03 Jun 18:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Mokomasis patyriminis dviejų dienų seminaras Metaforinės priemonės psichologo darbe galimybės ir profesionalūs taikymo būdai . Seminaras vyks birželio 2 3 d. (10.00 18.00 val...   More info

Vaidas Arvasevičius "Auklėjimo mitai, klaidos ir alternatyvos"

07 Jun 17:30 - 21:00 07 Jun 17:30 - 21:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Kviečiame Jus į lektoriaus Vaido Arvasevičiaus seminarą Auklėjimo mitai, klaidos ir alternatyvos . Seminaras vyks birželio 7 d. (ketvirtadienį, 17.30 21.00 val.). Seminaro metu...   More info

Kvalifikacijos kėlimo programa "Meno terapijos metodai"

23 Nov 17:00 - 25 Nov 18:00 23 Nov 17:00 - 25 Nov 18:00 - Vilnius Vilnius
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Sostinės profesionalaus išsilavinimo institutas (Maskva, Rusija) Cтоличный Институт профессионального образования (Москва, Россия) http:/www.ippt.ru SKELBIA Kvalifikacijos...   More info


© 2019 Siguez