Bazinis START 1 kursas

Bazinis START 1 kursas10 Sep 10:00 - 21 Sep 19:00 - Vilnius
NaguCentras

Route
More info

Kursas - ‘’NC START 1’’ level 1

Bazinis kursas. Arkinis nagų priauginimas geliu

Nagų priauginimo pradedantiesiems BAZINIS KURSAS
Programa sukurta pagal naujausias technologijas - nagai su arka, prilygūs naturaliems nagams.
Trukmė 10 D. Kaina - 750 €*

Jūs gausite visas reikiamas BJM Cosmetics medžiagas (medžiagos lieka jums). Antgaliai įeina į bazinį komplektą.Kurso dovana - 4.6 ml.geliniai dažai!

Kursas skirtas tik pradedantiesiems, kurie niekada nelaikė teptuko rankoje , arkinių nagų mokymai ant formų, labai stipri programa.
Kurso tikslai:
- Ypatingai daug praktikos
- viena diena teorija ir praktika, kita diena TIK PRAKTIKA (medžiagos kartojimas ir įtvirtinimas) .
- išmoksite priauginti bei koreguoti kasdienių poreikių atitinkančių nagus
- išmoksite keturių nagų dizainų technikų atlikimo budų ( technikų parinkimas sprendžiamas kurso metu).

1 DIENA:
-Teorinė ir praktinė diena:
Gelio ir gelinių dangų savybių demonstracija. Naturalių nagų augimo ypatybės.Nagų patologijos
Gelių ir teptukų parinkimas. Naturalių nagų sustiprinimo geliu technikos demonstracija. Gelinio lakavimo technikos demonstracija.
Aparatinio manikiūro technika – TAI BAZINIO KURSO PROGRAMOS DOVANA
Praktika: Geliniu laku lakuojame savo vienos rankos tris nagus, sustipriname geliu savo vienos rankos du nagus. Supažindinimas su Bio geliu bei naturalių nagų sustiprinimas kietaisiais geliais, jų dengimo technika ir įpatumais. Darbas su freza. Frezos ir frezos antgalių parinkimas. Mokomės gelinio lakavimo ir gelinio nagų sustiprinimo technikų.
Kurso pradžia 10.00 val. kurso pabaiga apie 15.00 val.
Modeliai NEREIKALINGI

2 DIENA:
-Teorine ir praktinė diena:
Gelinio lakavimo, atlikto dieną prieš, nuėmimas naudojant frezą, naturalių nagų sustiprinimo geliu korekcija, atliktų diena prieš, bei praktinė dalis ant modelio rankų.
Darbas ant modelio, atliekame aparatinį manikiūrą ir Bio gelio technikos teorija bei atlikimas ant modelio su geliniu lakavimu. Darbas su freza. Aparatinio manikiūro ir praktika. Gelinis lakavimas, spalva – raudona. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 16.00 val.
Modeliai ateina 12.00 val.

3 DIENA:
- Teorinė ir praktinė diena:
Arkinių nagų modeliavimo demonstracija. Forma kvadratas. Naturalių nagų augimo ypatybės modeliuojant nagus. Arkinių nagų modeliavimo schemos. Šablonų ( formų ) pritaikymo schemos. Gelinio lakavimo technikos pakartojimas ( teorija demonstracijos metu ).
Trumpų nagų ARKINIS modeliavimas (priauginimas) ant savo rankos. Arka nuo 30 iki 50 proc. Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgį. Darbas su freza. Aparatinis manikiūras nagų modeliavimo darbo eigoje. Nagų dildinimo teorija ir praktika. Gelinis lakavimas, spalva – raudona ar bet kuri tamsi spalva. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 val.
Modeliai NEREIKALINGI.

4 DIENA:
- Tik praktinė diena:
- Darbas su modeliais. Arkinis nagų priauginimas ant formų. Nagų priauginimo forma - kvadratas. Arka 30 - 50 proc. Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgio. Tvirtas saloninis modeliavimas. Nagų dildinimo praktika. Aparatinis manikiūras nagų modeliavimo eigoje. Gelinis lakavimas panaudojant gelinius dažus ar gelinį laką. Modeliai turi galymybę pasirinkti spalvą. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00-18.00 val.( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 10.30 val.

5 DIENA:
-Teorinė ir praktinė diena:
Arkinių nagų modeliavimo demonstracija. Forma ovalas. Šablonų ( formų ) pritaikymo schemų teorija formuojant ovalo ir migdolo formas. Prancūziško gelinio lakavimo technika ( teorija demonstracijos metu ).
Trumpų nagų ARKINIS modeliavimas (priauginimas) ant vienos modelio rankos . Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgį. Darbas su freza. Aparatinio manikiūras nagų modeliavimo darbo eigoje. Ovalo ar migdolo formos nagų dildinimo teorija ir praktika. Prancūziškas gelinis lakavimas naudojant gelinius dažus. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 val..( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 10.30 val.

6 DIENA:
- Tik praktinė diena:
Trumpų nagų ARKINIS modeliavimas (priauginimas) ant modelio rankų. Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgį. Darbas su freza. Aparatinio manikiūras nagų modeliavimo darbo eigoje. Ovalo ar migdolo formos nagų dildinimo praktika. Prancūziškas gelinis lakavimas naudojant gelinius dažus. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00- 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 10.30 val.

7 DIENA:
- Teorinė ir praktinė diena:
Arkinių nagų modeliavimo demonstracija su akvariuminiu efektu. Nagų ''šypsenėlės'' technikos teorija ir demonstravimas. Forma kvadratas.
Darbas su modelių vienos rankos nagais. Forma kvadratas.
Trijų nagų trumpas nagų ARKINIS modeliavimas (priauginimas) su prancūzišku lakavimu naudojant gelinius dažus, nagų dizainas pagal pasirinktą techniką, dviejų nagų modeliavimas su akvariumo efektu.
Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgį. "Plauko šypsenėlės" formavimas su dildės ir frezos pagalba . Antgalių parinkimas, antgalių rūšys. Akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorija ir praktika. Trumpų modeliuotų nagų naudojant maskuojančius gelius praktika. Aparatinio manikiūro įtvirtinimas. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 10.30 val.

8 DIENA:
- Tik praktinė diena:
Darbas su modelių nagais. Priauginimas ant dviejų modelio rankų, pagal pasirinktą formą.
Šešių nagų trumpas nagų ARKINIS modeliavimas (priauginimas) su prancūzišku lakavimu naudojant gelinius dažus, nagų dizainas pagal pasirinktą techniką, keturių nagų modeliavimas su akvariumo efektu.
Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgį. "Plauko šypsenėlės" formavimas su dildės ir frezos pagalba . Akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorijos kartojimas( mokinio apklausa ir testavimas) ir praktika. Trumpų modeliuotų nagų naudojant maskuojančius gelius praktika. Aparatinio manikiūro įtvirtinimas. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 - 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 10.30 val.

9 DIENA:
- Teorinė ir praktinė diena:
Arkinių nagų koregavimo demonstracija pagal pasirinktą formą.
Nagų korekcija ant modelių dviejų rankų nagų pagal pasirinktą formą su prancūzišku lakavimu naudojant gelinius dažus ir dviejų nagų korekcija su akvariumo efektu.
"Plauko šypsenėlės" formavimas su dildės ir frezos pagalba . Koreguotų arkinių nagų dildinimo teorija ir praktika. . Aparatinio manikiūro įtvirtinimas. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 11.30 val

10 DIENA:
- Kursinis darbas:
Darbas su modelių nagais. Priauginimas ant dviejų modelio rankų, pagal pasirinktą formą. Šešių nagų trumpas nagų ARKINIS modeliavimas (priauginimas) su prancūzišku lakavimu naudojant gelinius dažus ir keturių nagų modeliavimas su akvariumo efektu( spalvą gali pasirinkti mominys). Dirbtinių nagų ilgis neviršija naturalių nagų ilgį. "Plauko šypsenėlės" formavimas su dildės ir frezos pagalba . Arkinių modeliuotų nagų maskuojančiaisiais geliais ir akvariuminių arkinių nagų dildinimo teorijos kartojimas ( mokinio egzaminavimas) ir praktika. Trumpų modeliuotų nagų naudojant maskuojančius gelius kursinis darbas. Aparatinio manikiūro kursisnis darbas. Nuotrauka
Kurso pradžia 10.00 val. Kurso pabaiga apie 17.00 - 18.00 val. ( pabaigos laikas priklauso nuo mokinio gebėjimų)
Modeliai ateina 10.30 val.

!!!!!! kiekvienos dienos darbo pabaigos laikas yra netikslus, kadangi buna dėl modelių kaltės mes stipriai vėluojame, tad pasirūpinkite turėti savo modelius.
- FREZĄ IR PAPILDOMUS ANTGALIUS TURITE GALIMYBĘ PIRKTI PAS MUS:
Kursui reikiami antgaliai įeina į bazinį komplektą.

Saloniniai nagai - kelias link tobulumo.
Su savimi turėti:
- frezą ( jei neturite, yra galimybė nupirkti pas mus )
- lenktas plonas žirklutes
- pavalgyti ir atsigerti (sau ir modeliui) patogioje ir jaukioje Centro virtuvėlėje;
- vienkartines veido kaukės 10vnt. (vaistinėje);
- vienkartinės pirštinės 20 vnt. (vaistinėje);
- užrašų sąsiuvinį ir rašymo priemonę;
- LINIUOTĘ
- pieštuką su trintuku;
- patogius rūbus, atskirą avalynę avėjimui salone (šlepetes ar batelius).

BJM Cosmetics gamintojas - UAB " Nagų Stilius"

• © 2015 UAB "Nagų Stilius" - visos teisės saugomos.

Reikalavimai: Šiam kursui reikalingi modeliai. Modelių jūs ieškote pačios.( Kokiom dienom reikalingi modeliai žiūrėkite programą ). Jeigu modelių truks, likus 5 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios, praneškite apie tai mokymo centro administracijai ir mes modelį jums suteiksime.
Užsiemimai vyksta nuo 10.00 val. iki 15-19 val.
Baigus šį kursą turitė teisę mokytis ir kelti kvalifikaciją bet kurioje pasirinktoje NCentro programoje.

BAIGUS KURSĄ - IŠDUODAMI DIPLOMAI *

*Dėl spartaus nagų industrijos augimo , diplomo galiojimo laikas apribotas dviejais metais

Baigę “NC START 1” level 1 kursą jūs privalote kartą per du mėnesius (šešis kartus per metus) dirbti vieną dieną mūsų salone ir atlikti bet kokį darbą iš šio kurso programos. Tokių atvėjų po dviejų metų mokinys gauna antrą diplomą su 2 metų galiojimu. Tokiu būdu meistras tobulėja ir neatsilieka nuo sparčiai augančių nagų industrijos technologijų.
Modeliai ir kosmetika - jūsų. Diena jums kainuos 45 eur. vietoj 85 eur.* Tokiu būdu jūs galėsite tobulinti savo darbo įgūdžius ir mokytis dirbti greičiau: nagų priauginimą atlikti per 2,5 val., o korekciją su dizainu - per 1,5 val.
Jūs tapsite meistru, kuris sugeba greitai ir efektyviai dirbti salone ir tuo pačiu pritrauksite daugiau nuolatinių klientų. Pasiekę minėtą tempą jūs galėsite tęsti kvalifikacijos kelimą mūsų NCentre su galymybę tapti centro treneriu ir komandos nariu. Su mūsų palaikymu tapsite tikrais profesionalais. Centre 15% nuolaidą suteikiame visomis jūsų darbo salone dienomis bet kokiame kurse (pasiūlymas galioja pirkimams tik parduotuvėje kursų dienomis, perkant internetu pasiūlymas negalioja). Centre veikia lanksti nuolaidų sistema visoms prekėms. Pasirinkus darbui Centro siūlomas priemomes jus laukia nuolaidų sisitema. Išsamesnė informacija svetainėje www.bjmcosmetics.lt Taupykite pinigus bei planuokite savo išlaidas. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu. Medziagas darbui rasite NCentro parduotuvėje.

BJM Cosmetics:

www.facebook.com/geliosistema

* centras pasilieka teisę keisti sąlygas ir kainas. Apie pasikeitimus pranešama el.paštu ar interneto tinklapyje www.nagucentras.lt
© 2015 VISOS TEISĖS SAUGOMOS

Į mokymus registruojame tik po avansinio mokėjimo.
Avanso mokėstis sudaro 20% nuo kurso kainos.

Mokėti čia:
VšĮ " Nagų Centras”
Įm.k. 303057995
LT 56 7044 0600 0789 8867
SEB bankas

Gabijos g.32. Nagų Centras
tel.: +370 650 87 417
nagucentras@gmail.com


Past Events

Bazinis Kursas Pradedantiesiems

14 May 10:00 - 25 May 19:00 14 May 10:00 - 25 May 19:00 - Vilnius Vilnius
NaguCentras NaguCentras
Bazinis nagų modeliavimo kursas pradedantiesiems. Trukmė 10d. Kaina 750 eur.(medžiagos įeina, kurso pabaigoje išsinešat su savimi). www.nagucentras.lt programa START...   More info


© 2019 Siguez