FIVB Technical Coach Course Level II

FIVB Technical Coach Course Level II15 Oct 09:00 - 19 Oct 18:00 - Vilnius
Lietuvos edukologijos universitetas

Route

Lietuvos tinklinio federacija, bendradarbiaudama su Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Olimpinio Solidarumo programa 2018 m. spalio 15-19 d. organizuos ir vykdys II lygio FIVB trenerių kursus (FIVB Coach courses Level II).

II lygio trenerių kursus ves FIVB skirtas lektorius Dr. Christian Kroger iš Vokietijos. Dr. Christian Kroger turi filosofijos daktaro laipsnį sporto, pedagogikos ir psichologijos srityse, FIVB instruktoriumi dirba jau nuo 1984 m. ir yra sukaupęs milžinišką patirtį treniruojant nacionalines salės ir paplūdimio tinklinio komandas.

II lygio FIVB trenerių kursai susidės iš dviejų dalių: nuotolinio mokymo ir 5 dienų praktinių užsiėmimų (iš viso numatoma 96 val.). Siekiant gauti II lygio FIVB trenerio pažymėjimą, reikės baigti abi dalis.Kas yra II lygio trenerių kursai? Tai yra techniniai tinklinio trenerių kursai, kurių metu bus gilinamasi į pažengusių komandų treniravimo specifiką.

Pirmenybė dalyvauti mokymuose bus teikiama treneriams, įgijusiems I lygio FIVB kursų licenciją ir pateikusiems I lygio FIVB kursų pažymėjimus.

Kursai vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Detalesnę informaciją apie dalyvavimą pateiksime šiek tiek vėliau...© 2018 Siguez