Kontaktuok365 - iššūkis 2018 metams

Kontaktuok365 - iššūkis 2018 metams31 Dec 10:00 - 20:00 - Vilnius
Kontaktų vakarai

Route
More info

"Kontaktų vakarų" projektas neapsiriboja vien tik renginių organizavimu, mūsų ilgalaikis tikslas yra pakeisti požiūrį į bendravimą ir parodyti, kad bendravimas gali pakeisti kiekvieno žmogaus gyvenimą.

Jūs niekada nežinosite kuo nepažįstamas žmogus jums gali būti naudingas, o tai sužinoti galite tik bendraudami. Bet visų svarbiausia visada prisiminti - kuo jūs galite būti naudingas kitam žmogui. Neveltui yra sakoma, kad norint gauti, reikia ir duoti.

Noriu pakviesti visus prisijungti prie šio naujametinio iššūkio ir nuo 2018 metų kiekvieną dieną susipažinti su vis kitu žmogumi. Visai nesvarbu, kur susipažinsite: tai gali būti stovint eilėje parduotuvėjė, kylant liftu su kaimynais, kurių taip niekada ir neužkalbinote, dalyvaujant seminaruose ar susitikimuose, parašant žinutę socialiniuose tinkluose ir pakviečiant išgerti kavos. Svarbiausia yra žengti tą pirmąjį žingsnį ir pasakyti "Labas", paklausti kaip sekasi, pasidomėti ką veikia gyvenime ar tiesiog pakomentuoti tuo metu aktualų dalyką. Pradžioje tai tikrai bus iššūkis, bet metų gale, manau, kad kiekvienas labai nustebs kaip pasikeitė jų gyvenimas per vienerius metus.Norėdami susipažinti su manimi "Kontaktų vakarų" įkūrėju Edvinas Micuta, galite labai lengvai, tam tikslui sukūriau kalendorių, kuriame galėsite pasirinkti jums tinkamą laiką kontaktuvakarai.lt/kontaktuok365/ ir rezervuoti susitikimą.

Patarimas: pats geriausias laikas tokiems susitikimams yra pietų metas, tokiu būdu galima nušauti du zuikius - pabendrauti su nepažįstamu žmogumi ir papietauti (betkokiu atveju juk tai darote?!) ;-)

#kontaktuok365

Iki susitikimų, pradėkime 2018 metus atviri naujoms galimybėms!© 2019 Siguez