Gervinių vaikų stovykla III pamaina

Gervinių vaikų stovykla III pamaina15 Jul 17:00 - 21 Jul 12:00 - Trakai
Sodyba Gerviu Takas

Route
More info

Gervinių stovyklos vaikams pagrįstos Birutės Jakučionytės daugiamete patirtimi dirbant su vaikais, organizuojant vaikiškus renginius, Amatų stovyklas, auginant keturis sūnus.

Pagrindiniai Gervinių stovyklos principai ir veiklos kryptys:

Pabandyk kitaip, plėsk savo galimybių rėmus, elkis nekasdieniškai.
Sąmoningumo kėlimas per menų terapijos užduotis, fizinę ištvermę, nugalint baimes.
Gervinių stovyklos programoje: amatai, rankdarbiai, menų terapija, judrieji žaidimai, mankšta, šokiai, Dieninis ir Naktinis („Knygnešių žaidimas“) žygiai, vakariniai pasisėdėjimai prie laužo, sąmoningumą keliančių filmų žiūrėjimas (pvz.: „Sėkmė avansu“)Ką turėtumėt žinoti prieš registruodami savo vaikus į stovyklą?

Stovykla skirta kelti vaikų sąmoningumą, puoselėti teigiamas charakterio sąvybes ir pozityvumą, gerinti santykius su kitais žmonėmis, ypač tėvais.
Kiekvienos dienos programa sudaryta pagal vaikų amžiaus ir lyties poreikius, pvz.: berniukams – judrūs žaidimai, kovos menai, techninės dirbtuvės, o mergaitėms – rankdarbiai. Tačiau, jeigu tarp berniukų yra mėgstančių rankdarbius, tai jie puikiai pasigamina sapnų gaudyklę ar lietaus lazdą, o mergaitės gali žaisti futbolą, tačiau paaugliams yra užsiėmimų ir užduočių, kurioms jie susikirstomi pagal lytį. Tai atsikiri užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos apie moteriškumą ir vyriškumą ir t.t.
Dalyviai nesinaudoja telefonais ir kitais prietaisais. Tėvai gali bet kada paskambinti stovyklos vadovams ir pasiteirauti, kaip sekasi jų vaikui, pakalbėti su juo, tačiau visi vaikų telefonai yra surenkami registracijos metu ir atiduodami išvykstant.
Stovyklautojai maitinami vegetariškai arba veganiškai (jeigu yra poreikis). Maistą į stovyklą vežtis draudžiama.
Vienas iš stovyklos tikslų – atskleisti kiekvieno vaiko talentus, gebėjimus, praplėsti jo galimybių ribas, nugalėti baimes ir psichologinius barjerus, todėl stovyklos metu vyksta daug menų terapijos žaidimų, užduočių, o vadovų kasdienių susirinkimų metų analizuojama kiekvieno vaiko individuli situacija, sprendžiama kaip jį geriausia palaikyti, paskatinti.
Vaikai gyvens nameliuose, atskirai berniukai ir mergaitės. Kiekviename namelyje su vaikais gyvens vienas arba du vadovai.
Stovyklavietėje yra max 50 vietų gyventi nameliuose, t.y. keturiasdešimčiai vaikų ir dešimčiai vadovų. Jeigu bus daugiau norinčių, jie gyvens palapinėse, tačiau 50 vaikų vienoje pamainoje yra maksimalus dalyvių skaičius.
Į stovyklą priimami vaikai nuo 9 iki 16 metų.
Pagrindinė Gervinių stovyklos vadovė – rašytoja, keturių vaikų mama Birutė Jakučionytė Visi kiti vadovai yra turintys darbui su vaikais reikiamą patirtį, charakterį ir psichologinį pasirengimą, patikimi ir kruopščiai atrinkti.

Gervinių stovykla vyks Trakų rajone, kaimo turizmo sodyboje Gervių takas.
Stovyklos kaina 200 eurų. Vienos šeimos vaikams arba važiuojantiems į daugiau nei vieną pamainą taikoma 10% nuolaida.
Pinigus prašome pervesti į Vš Į Draugiški šeimai, Įm. k. 302307136, sąskaitą LT 077300010114213065. Pavedime nurodykite „Gervinių stovykla“
Užsienyje gyvenantys gali mokėti Paypal email.: ecoethno.london@gmail.com
Didžiojoje Britanijoje gyvenantys gali mokėti į EcoEthno Ltd sąskaitą 40 06 30 92696541 HSBC bankas.
Stovyklos programą, registracijos anketą, informaciją tėvams rasite www.jakucionyte.lt
Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com


Past Events

Gervinių vaikų stovykla mergaitėms. I pamaina

17 Jun 17:00 - 23 Jun 12:00 17 Jun 17:00 - 23 Jun 12:00 - Trakai Trakai
Sodyba Gerviu Takas Sodyba Gerviu Takas
Mergaitiško švelnumo, moteriškumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių,moterų ratelių ir pašnekesių apie pačius slapčiausius dalykus stovykla mergaitėms nuo 8 iki 16 metų. Ši...   More info

Gervinių vaikų stovykla II pamaina

01 Jul 17:00 - 07 Jul 12:00 01 Jul 17:00 - 07 Jul 12:00 - Trakai Trakai
Sodyba Gerviu Takas Sodyba Gerviu Takas
Gervinių stovyklos vaikams pagrįstos Birutės Jakučionytės daugiamete patirtimi dirbant su vaikais, organizuojant vaikiškus renginius, Amatų stovyklas, auginant keturis sūnus...   More info

Draugų Gongų naktis Gerviniuose, Trakų rajone

11 Aug 19:00 - 12 Aug 09:00 11 Aug 19:00 - 12 Aug 09:00 - Trakai Trakai
Sodyba Gerviu Takas Sodyba Gerviu Takas
Kvietimas visiems geros valios žmonėms, susipažinti ir būti draugais vienas kitam. Daug kas vasarą jau planuoja, todėl ir mes skelbiame jau tradicine tapusią, septintąją Gongų...   More info


© 2019 Siguez